Follow us on Facebook

Eripakkumised

Arvutid Tooted puuduvad.

Fokus e-poes on saadaval järgmist liiki arvutid: sülearvutid, tahvelarvutid, lauaarvutid, ja ultrabooks’id. Meie valik on mitmekülgne, et olenevalt arvuti tulevasest kasutusalast või hinnaklassist leiaks igaüks endale midagi sobivat. Samuti on võimalik meilt soetada oma arvutile vajaminevad lisatarvikud, laadijad, akud, tarkvara, arvutimängud, m...

Fokus e-poes on saadaval järgmist liiki arvutid: sülearvutid, tahvelarvutid, lauaarvutid, ja ultrabooks’id. Meie valik on mitmekülgne, et olenevalt arvuti tulevasest kasutusalast või hinnaklassist leiaks igaüks endale midagi sobivat. Samuti on võimalik meilt soetada oma arvutile vajaminevad lisatarvikud, laadijad, akud, tarkvara, arvutimängud, monitorid ja muu.

Pakume selliste tuntud tootjate arvuteid nagu Acer, Apple, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Packard Bell, Samsung, Sony ja Toshiba. Kui Te ei leia siit seda toodet või kaubamärki, mida otsisite, siis võtke meiega ühendust. Proovime Teie jaoks õige toote leida.

Tellitud kauba eest on võimalik tasuda pangaülekandega, sularahaga meie kontoris, krediitkaardiga, järelmaksuga või kasutades Eesti Posti lunamakse teenust.  

Vaata lähemalt
 • Kõik-ühes pc-d/tööjaamad
 • Pihuarvutid
 • Sülearvutid

  Sülearvuti sobib kasutamiseks meile kõigile. Kuna sülearvutit on väga lihtne kaasas kanda, saad seda kasutada igal pool, kus sa parasjagu viibid.  Vastavalt sülearvuti kasutamise eripäradele ja arvutikasutaja vajadustele (mängimine, õppimine, töö tegemine jne) on meie valikus suur hulk kaupa. 

  Et teada saada, milline sülearvuti sobiks just sinule, uuri lähemalt meie sülearvutite kohta. Pakume erinevate hindade ja omadustega sülearvuteid.

  Müüme Acer, Apple, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Packard Bell, Samsung, Sony ja Toshiba sülearvuteid.

  Kui Te ei leia siit seda toodet või kaubamärki, mida otsisite, siis võtke meiega ühendust. Proovime Teie jaoks õige toote leida.

  Tellitud kauba eest on võimalik tasuda pangaülekandega, sularahaga meie kontoris, krediitkaardiga, järelmaksuga või kasutades Eesti Posti lunamakse teenust.

 • Pc-/tööjaamaplatvormid
 • Personaalarvutid
 • Makseterminalid
 • Serverikorpused
 • Serverid
 • Õhukesed kliendid
POPULAARSED TOOTED

Juhuslik tooted

UUED TOOTED